47805. N. E. Lange (1890-9191): Landskab med figur

Olie på lærred, 26 x 39,5 cm. Sign. N. E. Lange

Varenr. 47805

27 September 2017 20:37

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms