47850. Vibeke Alfelt (1934-1999): "Det røde rums heste"

Olie på lærred. Sign. monogram VA. 76 x 100 cm

Bog om Vibeke Alfelt og Lars Åkirke "Skitse af et kunstnerægtepar" medfølger

Varenr. 47850

27 September 2017 19:43

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 4.400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

211134.400 DKK2017-09-27 19:27
147084.200 DKK2017-09-27 19:26
210273.600 DKK2017-09-27 18:29
3402.600 DKK2017-09-27 09:40
210051.500 DKK2017-09-26 08:50
41651.300 DKK2017-09-22 18:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms