45955. Edith Geert: Interiør med læsende kvinde i lyserød kjole

Olie på lærred. Sign. E. Geert. 65 x 75 cm

Varenr. 45955

27 September 2017 19:43

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 250 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

JEPPE250 DKK2017-09-23 00:01
17602225 DKK2017-09-27 06:02
19247125 DKK2017-09-22 21:02
293100 DKK2017-09-20 15:11
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms