46773. Shoichi Hasegawa (1929-): Mondes Imaginaires

Litografi, rammemål 82 x 70 cm. Sign. 55/119

Varenr. 46773

27 September 2017 19:47

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 300 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165300 DKK2017-09-22 18:06
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms