47665. Niklas Anderberg (1958-): Komposition

Litografi, rammemål 91 x 69,5 cm. Sign. Niklas Anderberg, Vence 1990 20/65

Varenr. 47665

27 September 2017 19:48

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms