47735. Ubekendt kunstner: Komposition

Sign. Strid 61. Olie på masonit. 52,5 x 32,5 cm

Varenr. 47735

27 September 2017 19:49

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms