47735. Ubekendt kunstner: Komposition

Sign. Strid 61. Olie på masonit. 52,5 x 32,5 cm

Varenr 47735

27 September 2017 19:49

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms