47736. Frank Hammershøj: Komposition

Olie på masonit, sign. FH. 45 x 67 cm

Varenr. 47736

27 September 2017 19:50

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 800 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

340800 DKK2017-09-27 09:40
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms