47854. Martin Qvist (f.1935): Komposition med fugle

Olie på lærred. Sign. Martin Qvist. 94 x 111 cm

Varenr. 47854

27 September 2017 19:52

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

95291.200 DKK2017-09-26 16:32
3401.100 DKK2017-09-27 09:41
SSJK750 DKK2017-09-26 20:31
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms