105. Ubekendt kunstner: Portræt af en adelsmand i ført rustning

I malet oval med baggrund i form af himmel. 79 x 62 cm, olie på lærred. Usign. 18. årh.

Lærred dubleret, retoucheret, delvis senere blændramme

Varenr. 51276

Auktionen starter om
2 dage 1 timer
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 6000-8000 DKK

223704.000 DKK2018-01-19 01:29
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender