106. Ubekendt kunstner, 19. årh.: Napoleon til hest

Napoleon med kikkert, ridende, i baggrunden to officerer. Olie på lærred, løst monteret på træplade. 25 x 19 cm

Varenr 48070

25 Januar 2018

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 2.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

223702.000 DKK2018-01-19 01:29
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,