110. Carl Bøgh (1827-1893): Den hvide og vennerne ved lågen

Olie på lærred, 56 x 74 cm. Sign. Carl Bøgh 1874

Varenr 48298

25 Januar 2018

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 34.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 30000-35000 DKK

2051624.000 DKK2018-01-24 15:46
 24.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,