112. Vilhelm Melbye (1824-1882): Efter stormen

Olie på lærred, 51 x 76 cm. Sign. Vilhelm Melbye

Varenr 48300

25 Januar 2018

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 18.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 25000-30000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,