113. Carl Bille (1815-1898): Udsigt over Hornbækbugten ved Villingebæk

Olie på lærred, 24 x 34 cm. Sign. CB 56

Varenr 48910

25 Januar 2018

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 2.800 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 4500 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,