116. Laurits Andersen Ring (1854-1933): Landskab med et husmandssted

Olie på træ, sign. L.A. Ring 1907. 36,5 x 32 cm. I bred forsølvet ramme

Varenr 51410

25 Januar 2018

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 20.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 30000-40000 DKK

1498320.000 DKK2018-01-25 15:42
 20.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,