116. Laurits Andersen Ring (1854-1933): Landskab med et husmandssted

Olie på træ, sign. L.A. Ring 1907. 36,5 x 32 cm. I bred forsølvet ramme

Varenr. 51410

Auktionen starter om
2 dage 0 timer
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 30000-40000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender