117. Laurits Andersen Ring (1854-1933): Kystlandskab

Olie på lærred. Sign. 1891 LA Ring. 19 x 24,5 cm

Varenr. 51411

Auktionen starter om
2 dage 1 timer
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 20000 DKK

1896810.000 DKK2018-01-17 13:02
 10.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender