117. Laurits Andersen Ring (1854-1933): Kystlandskab

Olie på lærred. Sign. 1891 LA Ring. 19 x 24,5 cm

Varenr 51411

25 Januar 2018

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 17.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 20000 DKK

2422012.000 DKK2018-01-25 12:51
34011.000 DKK2018-01-24 14:33
1896810.000 DKK2018-01-17 13:02
 10.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,