118. Michael Ancher (1849-1927): Høstlandskab, Skagen

Olie på træ. Signeret MA. 22 x 31,5 cm

Proveniens: Helga Anchers dødsbo

Varenr 51412

25 Januar 2018

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 19.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 10000 DKK

245876.500 DKK2018-01-25 15:23
242206.000 DKK2018-01-25 12:52
 5.500 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,