119. Ole Ring (1902-1972): Hestehave ved Præstø

Udsigt over fjorden, i forgrunden siv og på vandet både. Olie på lærred. Sign. Ole Ring. 44 x 63,5 cm.

Krakeleringer

Varenr 44262

25 Januar 2018

Vurdering 8000-10000 DKK

147654.200 DKK2018-01-24 20:06
 4.200 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,