121. Alexander Fraser (1827/28 -1899): "A meadow with distant hills"

Landskab, olie på lærred, sign. A Fraser, 36 x 53 cm. (Reparation, krakelering)

Varenr. 50889

Auktionen starter om
13 timer, 39 minutter
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 4000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender