127. Carl Bille (1815-1898): Sejlførende dampskib

Olie på lærred, 24,5 x 37,5 cm. Sign. Carl Bille

Varenr 51267

25 Januar 2018

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 3.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 4500 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,