134. Konsolur, bronze, 19. årh.s midte

Prydet med en alf der dufter til en rose. I front dekoreret i relief med fløjtespillende faun og haveparti med ung kvinde og engel. Værk sign. Lenzkirch. H: 42,5 cm

Varenr. 48313

Auktionen starter om
2 dage 1 timer
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 4000 DKK

223702.000 DKK2018-01-19 01:34
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender