147. Fransk Bureau plat af rosentræ og palisander

Plade med læder, rosentræ og palisander finér, sarg og skuffefronter med parketteri, tre skuffer, rige bronzemonteringer, beslagene i form af kvindebuster. 19. årh. B.83 H.78, L.162 cm. Nøgle medfølger

Varenr 51492

25 Januar 2018

Vurdering 30000 DKK

608124.000 DKK2018-01-09 14:23
 24.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,