3. Rosengren-Hansen: Sæt på 10 stole af palisander

Let buet rygbrædt, runde ben, sort læder i sæder, etiketmrk. Rosengren-Hansen. Stemplet Brande Møbelindustri.
Cites medfølger
Brugsspor, læder patineret. En stol med flækket ben.

Varenr 50669

25 Januar 2018

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 10.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 15000-20000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,