3. Rosengren-Hansen: Sæt på 10 stole af palisander

Let buet rygbrædt, runde ben, sort læder i sæder, etiketmrk. Rosengren-Hansen. Stemplet Brande Møbelindustri.

Brugsspor, læder patineret. En stol med flækket ben.

Varenr. 50669

Auktionen starter om
6 dage 22 timer
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 15000-20000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender