64. Erik Hoppe (1897-1968): Landskab med liggende kvinde

Olie på lærred. Sign. Hoppe. 35 x 41 cm

Varenr 51260

25 Januar 2018

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 7.000 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 6000-8000 DKK

217684.400 DKK2018-01-24 17:03
41654.200 DKK2018-01-12 13:05
 3.400 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,