65. Hans Scherfig: To elefanter i junglen

Litografi. Sign. Scherfig 1974 264/270. Lysmål 47 x 60 cm

Varenr. 51018

Auktionen starter om
13 timer, 44 minutter
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 6000-8000 DKK

41655.500 DKK2018-01-12 13:06
256805.000 DKK2018-01-17 22:16
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender