67. Carl Henning Pedersen (1913-2007): Slaget ved Poltava

Olie på lærred, 70 x 60 cm. På bagside Carl-Henning Pedersen Molesmes 1978. Sign. forside CHP

Varenr. 46329

Auktionen starter om
2 dage 1 timer
25 Januar 2018
Auto

Vurdering 125000-150000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender