69. Karel Appel (1921-2006): Figurkomposition

Akryl på papir. 73 x 101 cm. Signeret Appel -93.
Proveniens: Galleri Flintholm

Varenr 51270

25 Januar 2018

Vurdering 175000-200000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,