73. Eugenio Carmi (1920-2016): Komposition

Olie på lærred, 24,5 x 24,5 cm. Sign. bagside: Carmi 1984

Varenr 47927

25 Januar 2018

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 4.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

Kvalitetsauktion nr. 279,