47666. Emanuel A. Petersen (1894-1948): Grønlandsk fjordparti - sommer

Olie på lærred, 28 x 24 cm. Sign. Em. A. P.
På blændramme stemplet: Grønlandsmaleren Emanuel A. Petersens Dødsbo 1949

Varenr. 47666

4 Oktober 2017 20:45

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms