47796. Harald Pryn: Vinterdag, vej langs et stengærde

Sign. Harald Pryn. Olie på lærred. 33 x 42 cm

Varenr. 47796

4 Oktober 2017 20:46

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms