46314. Ubekendt kunstner: Københavnerparti - til højre Helligåndskirken

Akvarel, 23,5 x 33 cm. Sign. JLP Kbhv. 1900

Varenr. 46314

4 Oktober 2017 20:47

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms