45065. Hans Brasen: Aftenstemning

Olie på lærred, 30 x 38 cm. Sign. og stempel fra München på bagsiden
(trænger til rens, gulnet)

Varenr. 45065

4 Oktober 2017 20:48

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms