46217. Jørgen Brendekilde (1920-1993): Landlige motiver (3)

Olie på lærred, 33 x 46 cm, 46 x 61 cm og 38 x 55 cm. Sign. Brendekilde

Varenr 46217

4 Oktober 2017 20:48

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 750 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19838750 DKK2017-09-30 18:31
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms