47900. Ubekendt: Kornblomster, marguerit og lyserøde roser på en karm

Olie på lærred. Usigneret.

Varenr. 47900

4 Oktober 2017 20:49

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 2.400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

183322.400 DKK2017-10-04 17:26
185372.200 DKK2017-10-04 12:14
3401.800 DKK2017-10-03 18:59
183431.500 DKK2017-09-27 21:53
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms