47900. Ubekendt: Kornblomster, marguerit og lyserøde roser på en karm

Olie på lærred. Usigneret.

Varenr 47900

4 Oktober 2017 20:49

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 2.400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

183322.400 DKK2017-10-04 17:26
185372.200 DKK2017-10-04 12:14
3401.800 DKK2017-10-03 18:59
183431.500 DKK2017-09-27 21:53
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms