47496. Edward Rosenberg (1858-1934): Landskab

Sign. E. Rosenberg 1890. Olie på lærred på pap. Indrammet med passepartout, lysmål 12 x 23,5 cm

Varenr. 47496

4 Oktober 2017 20:52

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms