47635. Diverse kobberstik og litografier (8)

Topografiske motiver. I forgyldte rammer. Frederiksdal, Lyngby, Ledreborg, Sorgenfri, Sølyst, Toldboden, Frederiksborg og La Sorbonne. Rammemål ca. 18 x 22 cm til 28 x 34 cm (en ramme mangler glas)

Varenr. 47635

4 Oktober 2017 20:54

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19113500 DKK2017-10-03 17:13
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms