44640. Kurt Trampedach (1943-2013): Gående mand. Selvportræt

Litografi. Sign. Kurt Trampedach 77 og nummereret 23/150. Lysmål 115 x 89

Varenr. 44640

4 Oktober 2017 19:56

Vurdering 8000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms