47923. Eugenius Carmi (1920-2016): Komposition

Litografi, rammemål 82 x 82 cm. Sign. Carmi -74, 55/100

Varenr. 47923

4 Oktober 2017 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms