47839. Elmer Hemmingsholt: Landskab

Olie på lærred. Sign. Elmer H. 80. 38 x 46

Varenr. 47839

4 Oktober 2017 19:58

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 2.600 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

9482.600 DKK2017-10-02 01:53
174832.400 DKK2017-10-04 01:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms