47839. Elmer Hemmingsholt: Landskab

Olie på lærred. Sign. Elmer H. 80. 38 x 46

Varenr 47839

4 Oktober 2017 19:58

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 2.600 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

9482.600 DKK2017-10-02 01:53
174832.400 DKK2017-10-04 01:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms