47839. Elmer Hemmingsholt: Landskab

Olie på lærred. Sign. Elmer H. 80. 38 x 46

Varenr. 47839

4 Oktober 2017 19:58

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

9482.600 DKK2017-10-02 01:53
174832.400 DKK2017-10-04 01:43
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms