48049. Almue lågkiste, 18 årh.

Almue bemalet i rødt og blåt med hjerte og blomstermotiver, dateret 1837 oplukkelig låg med rum nedunder, defekt lås medfølger. H. 51. L. 92 D. 63 cm.

Varenr 48049

4 Oktober 2017 20:21

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

316500 DKK2017-10-03 14:14
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms