47913. Vægspejl i rigt udskåret og forgyldt ramme

Topskæring i form af prydvase flankeret af blomsterguirlande. Facetslebet glas. Nyere bagklædning. H: 130 cm, B: 74 cm

Varenr. 47913

4 Oktober 2017 20:22

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK 1.600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

35821.600 DKK2017-10-04 20:12
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms