47615. Ubekendt kunstner: Skovparti

Olie på plade, 25 x 34 cm. Sign. utydeligt

Varenr. 47615

11 Oktober 2017 20:37

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18204600 DKK2017-10-06 18:54
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms