47615. Ubekendt kunstner: Skovparti

Olie på plade, 25 x 34 cm. Sign. utydeligt

Varenr 47615

11 Oktober 2017 20:37

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18204600 DKK2017-10-06 18:54
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms