47615. Ubekendt kunstner: Skovparti

Olie på plade, 25 x 34 cm. Sign. utydeligt

Varenr 47615

11 Oktober 2017 20:37

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 600 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18204600 DKK2017-10-06 18:54
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms