47141. George Hogerwaard: Opstilling med fasan og krukke

Sign. G. Hogerwaard. Olie på lærred. 43 x 53 cm

Kraftigt ferniseret, hul i lærred

Varenr. 47141

11 Oktober 2017 20:39

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 275 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

21949275 DKK2017-10-11 20:17
22370250 DKK2017-10-10 00:42
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms