47757. Albert Kongsbak: Sommerlandskab med græssende dyr

Olie på lærred. Sign. A. Kongsbak. 78 x 107 cm

Ældre reparation øverst på lærred

Varenr. 47757

11 Oktober 2017 20:40

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 450 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340450 DKK2017-10-11 10:26
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms