47757. Albert Kongsbak: Sommerlandskab med græssende dyr

Olie på lærred. Sign. A. Kongsbak. 78 x 107 cm

Ældre reparation øverst på lærred

Varenr. 47757

11 Oktober 2017 20:40

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 450 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340450 DKK2017-10-11 10:26
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms