47757. Albert Kongsbak: Sommerlandskab med græssende dyr

Olie på lærred. Sign. A. Kongsbak. 78 x 107 cm

Ældre reparation øverst på lærred

Varenr 47757

11 Oktober 2017 20:40

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 450 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340450 DKK2017-10-11 10:26
 450 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms