47794. Søren Edsberg: Heste på mark

Sign. Edsberg. Olie på lærred. 40 x 50 cm

Varenr 47794

11 Oktober 2017 20:43

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19045600 DKK2017-10-11 20:12
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms