47794. Søren Edsberg: Heste på mark

Sign. Edsberg. Olie på lærred. 40 x 50 cm

Varenr. 47794

11 Oktober 2017 20:43

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 600 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19045600 DKK2017-10-11 20:12
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms