48010. G. Börjeson: Portræt af kvinde i aftenkjole

Olie på lærred. Sign. G. Börjesen 1939
95 x 75 cm
Proveniens: Familien Grandjean

Varenr. 48010

11 Oktober 2017 20:44

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms