48026. E. Fletcher: Havneparti med skibe ved mole

Olie på lærred, sign. E. Fletcher. 79 x 63 cm

Varenr. 48026

11 Oktober 2017 20:44

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.100 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

223701.100 DKK2017-10-11 20:21
182041.000 DKK2017-10-06 18:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms