48101. Sigvard Hansen (1859-1938): Udsigt over landskab, i forgrunden guldregn

Olie på lærred. 39 x 52 cm. Sign. Sigvard Hansen

Varenr. 48101

11 Oktober 2017 20:45

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

188361.200 DKK2017-10-11 20:14
3401.100 DKK2017-10-11 10:27
18204750 DKK2017-10-06 18:47
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms