48101. Sigvard Hansen (1859-1938): Udsigt over landskab, i forgrunden guldregn

Olie på lærred. 39 x 52 cm. Sign. Sigvard Hansen

Varenr 48101

11 Oktober 2017 20:45

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.200 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

188361.200 DKK2017-10-11 20:14
3401.100 DKK2017-10-11 10:27
18204750 DKK2017-10-06 18:47
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms