48106. Sigvard Hansen (1859-1938): Interiør med syende kvinde.

Olie på lærred. Signeret Sigvard Hansen 1928. 39 x 47 cm

Varenr. 48106

11 Oktober 2017 20:45

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 3.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

188363.000 DKK2017-10-11 17:29
1782.800 DKK2017-10-09 12:27
3402.600 DKK2017-10-11 10:28
BB23231.600 DKK2017-10-08 16:27
237501.200 DKK2017-10-08 07:31
182041.100 DKK2017-10-06 18:42
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms