48114. Ubekendt kunstner, 19. årh.s slutning: Bøgegrene og frugtblomster

Usigneret. Olie på træ. 22 x 31 cm.

Varenr. 48114

11 Oktober 2017 20:46

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.200 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

241141.200 DKK2017-10-11 17:43
3401.100 DKK2017-10-11 10:28
185371.100 DKK2017-10-11 16:18
18204700 DKK2017-10-06 18:43
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms