48135. F. C. Lund (1826-1901): Italiensk gadeparti, stenhuse set gennem en portåbning

I forgrunden kvinder der spinder, i baggrunden kvinde med børn og vandkrukke. Olie på lærred. Sign. F. C. Lund 1862. 41 x 34 cm.

Afskalning

Varenr. 48135

11 Oktober 2017 20:48

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 3.400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

19243.400 DKK2017-10-11 20:42
3403.200 DKK2017-10-11 10:29
182042.200 DKK2017-10-06 18:40
170202.000 DKK2017-10-06 00:45
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms